Co to jest All Star?

Miejsce Twojej pierwszej wizyty ale i następnych ;-)

Moderator: Jeźdźcy Apokalipsy

Awatar użytkownika
Irluna
Admin
Admin
Posty: 3737
Rejestracja: 12 mar 2008, 17:27
Lokalizacja: HK
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Płeć:

Co to jest All Star?

Post autor: Irluna »

Co to w ogóle All Star?
To specjalna grupa forumowiczów (taki znaczek nad avatarkiem [All Star]) jak i nazwa działu widocznego tylko dla tej grupy.

Kiedy i jak powstała All Star?
Pomysł All Star rodził się w główkach Czarownic, aż się urodził w czerwcu 2007 roku, podczas jednego z internetowych posiedzeń Sabatu Czarownic. Więc to wszystko nasza wina :-P

Co daje przynależność do All Star?
Możliwość ściągania dram od razu po ich wstawieniu na forum. "Zwykli" użytkownicy będą musieli zadowolić się dramami widocznymi w zwykłych działach.

Czy to znaczy, że "Zwykły" nigdy tych odcinków nie zobaczy?
Nie! Oczywiście, że nie! Dramy pojawiające się w All Star będą na pewno dostępne w zwykłym dziale. Tylko że z małym obsuwem, powiedzmy że półrocznym... Nie no, żarcik ;-) Zwykle poślizg wynosi 1-2 odcinków w przypadku dram. Zaś jeśli chodzi o filmy, to około tygodnia.

Jak awansować do All Star?
Należy być aktywnym w dziale BAKA.

Co to znaczy być aktywnym?
Aktywny, znaczy tutaj tyle co ten biorący udział w dyskusji. Boisz się wypowiedzieć na jakiś temat? Nie ma czego ;-) My nie zjadamy <co najwyżej połykamy w całości> Wszyscy piszą, że super drama/film, a ty jesteś innego zdania albo tego samego? Wyraź to! Tu nie chodzi o ilość postów ale ich sens! I proszę mi nie mówić, że taka rozmowa na tematy okołodramowe jest nie możliwa. Właśnie, że jest możliwa!

Jaka jest wymagana ilość postów?
Nie ma określonego pułapu postów. Dlaczego? Cóż takie wyjście się nie sprawdziło.

Boję się, że zaspoileruje lub zrobię offtop, dlatego nie chcę pisać.
Jeśli wyjdzie offtop, mówi się trudno, nikogo tu nie zlinczujemy za coś takiego. Czasami takie rzeczy się zdarzają. Nic na to nie poradzimy, to wychodzi tak jakoś samo z siebie :-P
Co do spoilerów, cóż na tym forum pojawia się ich bardzo dużo. Więc nie ma się czym przejmować. Jedyne co jest źle widziane to spoilery na temat odcinków jeszcze nie przetłumaczonych. Jeśli naprawdę chce się o nich porozmawiać, są specjalne tematy w dziale ogólnodramowym [Ogólne -> Rodem z Azji -> Dramy], gdzie można sobie gadać do woli o odcinkach, które jeszcze się w BAKA nie pojawiły.

Czy status ten można utracić?
Tak, chociaż póki co nie odnotowano takiego przypadku. Dlaczego? Bo osoby z All Star są aktywne!
Ale jeśli ktoś z All Star jednak będzie przez dłuższy (czyt. bardzo długi) okres się nie udzielał, cóż takiej osóbce mówimy "Do widzenia". Jak to mówią, coś za coś. Postujesz masz więc przywileje.

Czy to nie jawna, narzucona nierówność?
Tak, nierówność. A czy na świecie jest jakaś równość? Nie :-P To dlaczego miałaby być na tym forum? Tu nikt nie ma zamiaru zmieniać świata :-P
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2009, 20:51 przez Irluna, łącznie zmieniany 2 razy.
MOJE POSTĘPY

Nie mów Bogu, że masz wielkie problemy. Powiedz problemom, że masz Wielkiego Boga.


Moje chińskie perełki - 10/10: Bitwa o Changsha; On nadchodzi, zamknij oczy; Reset
ODPOWIEDZ